Tisk vizitek

Vizitky jsou překvapivě mnohotvárný a často složitý produkt a jejich ceny se proto pohybují v rozmezí od pár desetníků až po několik desetikorun za jeden kus. Abychom Vám usnadnili orientaci, pročtěte prosím následující řádky, které popisují některé typické situace. I zde platí, kdykoliv nám můžete napsat či zavolat.

  • omezený rozpočet, dostatek času, bez zvláštních nároků na konkrétní provedení vizitky
    Ideální situace. V takovém případě Vaši vizitku vytiskneme na křídu 250-350 g/m2 (nejčastěji 300 g/m2), plnobarevně. Typické ceny: 100 ks 3,50 Kč/ks, 200 ks 2,50 Kč/ks, 300 ks 2,20 Kč/ks, 400 ks 2,- Kč/ks, 500 ks 1,50 Kč/ks. Při vyšších nákladech a opakované výrobě se můžete dostat až k ceně 0,50 Kč/ks. Počítejte však s tím, že termín dodání bude nejméně jeden týden, častěji dva týdny.
  • požadavek na speciální grafický karton, tisk přímými barvami, případně výroba v krátkém termínu
    Zde nezbývá než na konkrétně formulovaný požadavek připravit konkrétní nabídku, kontaktujte nás. Ceny grafických kartonů se pohybují v řádových násobcích cen křídy, počítejte proto prosím s podstatně vyšší cenou zejména u malých nákladů.
  • vizitky pro firmy s větším počtem zaměstnanců
    V tomto případě lze dosáhnout dobrých cen i při velmi speciálních požadavcích. Důležité však je, objednávat organizovaným způsobem, nikoliv tedy často a málo, ale méně často a pro více lidí naráz. Pro konkrétní nabídku je zapotřebí věc projednat, kontaktujte nás prosím.

Balení vizitek do vkusných papírových krabiček je v ceně.